Joomla

Радикальна партія зібрала комунальний майдан за зниження тарифів

Posted in TOKMAK TV

Радикальна партія України оголосила безстрокову акцію протесту з вимогою знизити захмарні тарифи на житлово-комунальні послуги, повідомляє прес-служба РПЛ.

20 жовтня з самого ранку кілька сотень активістів та народних депутатів від Радикальної партії на чолі з лідером Олегом Ляшком зібралися під Кабміном, щоб висловити незгоду з високими тарифами на житлово-комунальні послуги, які є непосильними для українців.

За словами лідера радикалів, акція протесту - безстрокова, триватиме до тих пір, поки чиновники не дослухаються до їхніх вимог. Cоратники Ляшко розбивають наметове містечко під будівлею уряду і закликають всіх громадян, не згодних з тарифною політикою, долучатися до протесту.

"Я буду тут ночувати і вся фракція теж, по черзі", - підкреслив лідер радикалів.

Нагадаємо, опозиціонер Олег Ляшко разом з колегами з інших фракцій наполягає на скликанні позачергового засідання Верховної Ради, присвяченого тарифам. За словами радикалів, для зменшення вартості комунальних послуг, парламент повинен в першу чергу розглянути питання скасування 70% рентної плати на видобуток природного газу, що є однією з основних складових в тарифах, а також збільшити обсяг пільгового газу для населення. Крім того, Ляшко вимагає ліквідувати компанію "Нафтогаз України", як корупційну посередницьку структуру, на утримання якої з бюджету витрачаються сотні мільярдів гривень. А також використовувати для потреб населення виключно газ українського виробництва, який набагато дешевший за російський. Радикали впевнені, що ці заходи дозволять знизити тарифи мінімум втричі.