Joomla

Активісти Хортицького полку Токмака і Запоріжжя взяли участь у військових зборах під Запоріжжям

Автор: Сергей Владимирович. Posted in Рота Хортицького полку

P70414-122057

14 квітня, на полігоні «Близнюки» відбулися навчання Загону територіальної оборони і Роти охорони Запоріжжя, які передбачені програмою Міністерства оборони України «Єдиний Всеукраїнський стрілецький день». У Запоріжжі організатора даних навчань стали Центральним військкомат Запоріжжя в особі військового комісара полковника Геннадія Яременко.

hort1

На полігоні зібралося понад 100 осіб, серед яких були і жінки. Серед учасників навчань були бійці загонів територіальної оборони, роти охорони, активісти Хортицького полку, офіцери Центрального військкомату Запоріжжя.
Згадати свої військові навички вирішив і голова районної адміністрації Олександрівського району Валерій Мостовий. Глава району нарівні з усіма пройшов інструктаж і взяв участь у стрільбах.

hort3

Навчання ділилися на дві основні частини - теоретичну та опрацювання практичних навичок. Всі учасники нагадали про основні властивості стрілецької зброї, специфіку ведення бою за допомогою нього, а також розповів про особливості розбирання та збирання зброї. Стрільби проводилися з двох видів зброї - автомат і пістолет.

hort2

Активісти Хортицького полку допомогли організаторам навчань і провели невеликий майстер-клас по специфіці поводження зі стрілецькою зброєю. Незважаючи на дощ, що почався, цілі навчань були досягнуті. Учасники не лише освіжили навички ведення бою за допомогою стрілецької зброї, а й отримали нові знання.