Joomla

ХОРТИЦЬКИЙ ПОЛК відсвяткував свій ювілей

Автор: Сергей Владимирович. Posted in Рота Хортицького полку

ФОТОРЕПОРТАЖ: Защитники Запорожья отпраздновали свой юбилей

25 квітня, Хортицький полк святкував свій день народження. За словами Максима Остапенка полку виповнилося вже 100 років, однак разом для оборони міста і держави вони зібралися рівно рік тому.Привітати Хортицький полк з ювілеєм приїхав заступник губернатора Запорізької області Едуард Гугнін та заступник начальника міського управління УМВС України в Запорізькій області Андрій Долинний.

Бійцям Хортицького полку за заслуги перед запорожцями і службу України вручили нагороди та почесні грамоти. Андрій Долинний в свою чергу від імені МВС України вручив грамоти тридцяти дев'яти боойцам Хортицького полку. Крім того на врученні нагород був присутній військовий комісар Запорізької області Олександр Біда, запорізькі активісти Ірина Лех і Олена Єременко.

- Ми зібралися спочатку невеликою групою - 20, 30, 60 осіб. Починали з охорони ДЕРЖАВНОГО прапорів, протистояння Тітушкам. Багато хто з нас дві доби охороняли будівлю запорізького СБУ, площі Жовтневій, займалися пошуками диверсантів, прісеченіем сепаратизму - за рік було зроблено дуже багато. Потім були блок-пости, багато пішли добровольцями до лав армії України. Ми нікуди не йдемо, громадська організація залишиться - ми в черговий раз переформатуємо, - з такими словами виступив командир полку Юрій Ружин.

Також кореспонденту  вдалося поспілкуватися з Максимом Остапенко, який є генеральним директором заповідника "Хортиця" і за сумісництвом заступник командира полку - Наш полк сьогодні зібрався на Хортиці для увічнення сотої річниці Хортицького полку, який був створений під час Першої світової війни та першої річниці , коли наші побратими зібралися для того, що б дати відсіч, тої загрози, яка насувалася на Україну і на Запоріжжі з тими подіями, які відбувалися на сході та Києві після Майдану і спроб созднаія так званих "народних республік" на Донбасі, на Луганщині та у нас в Запоріжжі.