Joomla

Токмацька рота Хортицького полку на варті правопорядку!

Автор: Сергей Владимирович. Posted in Рота Хортицького полку

Токмацька рота Хортицький полк

У травні 2014 року в Запоріжжі був створений "Хортицький полк". В основу полку увійшли прості добровольці та члени козацьких організацій.

Незважаючи на те, що Хортицький полк не є військовим підрозділом, в полку дотримується дисципліна і субординація за армійським зразком.

 

Основні завдання Хортицького полку - охорона правопорядку, в тому числі, під час масових заходів, ліквідація та запобігання провокацій різного роду; робота на блокпостах, захист верховенства права та дотримання чинного законодавства України, всіма доступними законними методами.

В склад Хортицького полку входить й Токмацька рота. Наші хлопці на постійній основі проходять навчально-тренувальні занять з фізичної, військової підготовки. Деякі вже мають статус інструкторів.

IMG 8807

Особистий склад Токмацької роти Хортицького полку несуть варту на блок постах Запорізької області, допомагають волонтерам в зборі й супроводі , в гарячі точки, гуманітарної допомоги для Збройних Сил України.

IMG 8713IMG 8770IMG 8815IMG 8857IMG 8874

IMG 8944IMG 8956

Неодноразово здавали кров для поранених військових. На минулому тижні при чергуванні на блокпосту, при перевірці транспортного засобу, членами Токмацької роти, було виявлено наркотичні речовини, порушники закону передані в правоохоронні органи, ведеться слідство. Всіх небайдужих до зберіганню миру, спокою та правопорядку в нашій області та особисто в нашому місті запрошуємо в лави Хортицького полку

За інформацією звертатися за тел.: 098 217 63 66

Автор статті:Заступник командира Токмацької роти Хортицького полку Станіслав Глущенко