Joomla

Все що стосується воєнного стану у Запорізькій області. Відбувся брифінг керівництва у області.

Воєнний стан

27 листопада, в Запорізькій ОДА відбувся брифінг керівництва Запорізької обласної адміністрації, на якому обговорили питання, які стосуються 24 пунктів воєнного стану.

Так, на брифінгу повідомили, що всі 24 пункти не будуть введені. Все буде залежати від ескалації конфлікту.

«Воєнний стан - це не оголошення війни. Особливість нашої області - це близькість до Азовського моря. Буде можлива перевірка документів, багажу. Зараз керівництво чекає указу президента. Вилучення майна не буде, якщо до вас прийшли люди у військовій формі - викликайте поліцію. Сьогоднішнє завдання - це підвищити бойову готовність, а не утримання влади. Це іспит для всього населення. Дуже багато залежить від толерантності населення », - повідомляє Костянтин Бриль, голова Запорізької обласної адміністрації.

Бриль і брифінг воєнний стан в Україні

Начальник національної поліції заявив, що в області буде посилений режим поліцейської служби, буде залучена національно гвардія, прикордонна служба. Про комендантську годину питання не стоїть. Але в разі погіршення становища - це цілком можливо.

Також адміністрація звернулася до громадян з проханням не постить в соціальних мережах розташування військ, а також фото військових. Буде заборонено продавати алкоголь військовим і в нічний час.

Костянтин Бриль також заявив, що серед полонених моряків запорожців немає.

23 грудня мають відбутися вибори у громади, але їх не буде, вони перенесуться з 23 на невизначений термін. Зараз адміністрація чекає рішення ЦВК.

В даний момент керівництво розглядає питання про повернення блокпостів. Вони будуть відновлені по лінії Азовського моря і на кордоні з Донбасом.

Нагадаємо, у Верховній Раді провели екстрене засідання. Головним питанням стало введення на території України воєнного стану. Спочатку планувалося ввести його на території всієї країни на термін 60 днів. Так, військовий стан вступає в силу з 9:00 28 листопада. Діяти військовий стан буде 30 днів. «За» проголосували 276 народних обранців.

Інформація з сайту: http://oi.ua


Додати коментар


Захисний код
Оновити