Joomla

У Запорізькій області майже вдвічі зменшилася кількість смертей в ДТП

ДТП Запоріжжя

Нацполіція опублікувала статистику дорожньо-транспортних пригод в Запорізькій області за перше півріччя 2017 року. Згідно з цими даними, кількість ДТП в регіоні помітно скоротилася, зокрема відчутно менше стало пригод зі смертельними наслідками. Про це повідомляє Управління превентивної діяльності Нацполіціі.


Так, з початку року в Запорізькій області зареєстровано 886 дорожньо-транспортних пригод, що на 7,9% менше (955) ДТП в аналогічному періоді 2016 року, в тому числі 264 ДТП з потерпілими, що на 18,7% менше (302) .
За цей же час в ДТП загинули 32 людини, що на 42% менше ніж за аналогічний період минулого року, коли загинуло 54 людини, травмовані в ДТП 364 особи, що менше на 21% проти 389 осіб за аналогічний період минулого року. Такі дані оприлюднені на черговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів заступник голови обладміністрації Віктор Скобліков.
Всупереч статистики в середньому по регіону, де простежується позитивна динаміка, зросла кількість ДТП з постраждалими в Бердянському, Вільнянському, Мелітопольському, Розівському, Чернігівському районах та смт Кирилівка.
Поширеними видами автопригод з постраждалими залишаються: наїзд на пішохода (43%), зіткнення (39%), наїзд на перешкоду (8%), перекидання (4%), наїзд на велосипедиста (3%), що становить 96% всіх ДТП.

Додати коментар


Захисний код
Оновити