Joomla

В Токмаку відкриється відділення «А-Банк»!

Запрошуємо жителів міста та району на відкриття нового сучасного відділення «А-Банк», щоб познайомитися з банком, який входить в Топ-10 найнадійніших фінансових установ України.

 «Зараз «А-Банк» активно розвивається і одним з ключових пунктів є розширення регіональної мережі. І відкриття Токмацького відділення – є ще одним кроком до досягнення мети – надавати якісні та доступні банківські послуги населенню, - говорить регіональний директор м. Бердянськ Наталя Фабаровська. - Впевнена, що широкий спектр послуг та зручне розташування відділення оцінять всі токмачани.»

Нове відділення пропонує клієнтам широкий перелік фінансових послуг, в число яких входить кредитування, прийом вкладів, випуск та обслуговування банківських карт, операції з обміну валют, платежі.

 Треба сказати і про унікальні переваги «А-Банку». Особливістю є ломбардне кредитування. Завдяки цій послузі можна отримати гроші на короткий строк під заставу техніки або золота. Також банк надає клієнтам надійно захищені сейфові ячейки для зберігання цінностей.

 Відкриття відбудеться 22 травня о 10.00 за адресою вул. Центральна, 51 (колишній маг. «Красний»).Запрошуємо мешканців Токмака та району на обслуговування!


Додати коментар


Захисний код
Оновити