Joomla

На зустріч бджолярам.

IMG 87641

Протягом наступних п’яти  років Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (УПБРП) буде діяти в південних областях: Запорізькій, Херсонській, Миколаївській та Одеській, і прагнути покращення рівня життя для дрібних та середніх виробників, які вирощують плодоовочеву продукцію.


За час роботи УПРП більше як 5000 фермерів стали учасниками проекту та отримали підтримку в різних напрямках своєї діяльності.
Керівництвом проекту  було прийнято рішення розпочати роботу з бджолярами у Запорізькій обл. як надзвичайно важливим напрямком в сучасному плодоовочівництві та  сільськогосподарському виробництві.   Напрямки  співпраці з бджолярами ще тільки  розробляються,   і  наскільки сумісна праця буде плідною та корисною, буде залежить в більшості  від активності  об’єднань бджолярів у районах області.  Так в багатьох районах  вже пройшли збори бджолярів, на яких було делеговано представників для участі у виставці – конференції, яка пройшла у  м. Мелітополь,  де зібралося більше  230 учасників.
    Координують роботу з бджолярами та плодоовочіводами в Запорізькій області дві організації партнери проекту- це Інформаційно-консультаційний центр «Агро-Таврія» та громадська організація «Рада Жінок-Фермерів» у Запорізькій обл.. Участь у заходах, які проводить Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (УПБРП) є безкоштовною.  Більш детальну інформацію про роботу проекту, плани заходів та інформацію про партнерів проекту у Запорізькій обл.. можна дізнатися за тел.. 0 800 500 184 (безкоштовно)в робочий час.  http://uhbdp.org/ua.

Будемо раді  співпраці,  телефонуйте.


Додати коментар


Захисний код
Оновити