Joomla

Міська влада Запоріжжя збирається виділити депутату “Опозиційного блоку” 21 гектар землі

http://regionnews.net/ua/wp-content/uploads/sites/4/2017/04/%D0%A1%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%BA-%D1%8D%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0-2017-04-19-%D0%B2-15.52.46-650x250.png

Мерія Запоріжжя без широкого обговорення збирається виділити депутату Запорізької обласної ради Олександру Рєпкіну 21 гектар землі.

Про це повідомило видання “Forpost“, посилаючись на інформацію та коментар депутата міської ради Андрія Согоріна.
Відповідний проект рішення підготувало міське управління з питань земельних відносин та винесло його на найближчу сесію Запорізької міськради без попереднього розгляду. Земельну ділянку планується виділити будівельній фірмі «Відновлювальна енергія Запоріжжя».
“Без широкого обговорення управління збирається віддати фірмі 21 га землі. Причому на сесії це питання буде розглядатися як додаткове. Тут явне порушення Закону про доступ до публічної інформації. Проект повинен був бути опублікований за 20 днів до пленарного засідання. Передача такої великої ділянки повинна обговорюватися депутатами, жителям міста, в тому числі”, – прокоментував Согорін.
За його словами, відповідна ділянка розташована в Передаточнинському кар’єрі.

Підприємство «Відновлювальна енергія Запоріжжя» зареєстрована восени минулого року. Її основним видом діяльності є будівельно-монтажні роботи.
За наявною інформацією, 50% фірми належать депутату Запорізької облради від «Опозиційного блоку» Олександру Рєпкіну, який також очолює комісію з будівництва та транспорту, а інша половина – Олені Кравчук з Донецької області.
До речі, очолює фірму Марина Гордійчук, яка також керує фірмою «Токмак Солар Енерджі», що займається установкою сонячних станцій.

http://regionnews.net


Додати коментар


Захисний код
Оновити