Joomla

Чому саме плитка на дорогах?

Котелевский и плиточка

В Токмаку, міська влада дуже полюбляє піаритись на якихось «благих діяннях» для людей, тай «хвороба» ця притаманна всім українським чиновникам. Хоча праця задля громади є їх прямим обов’язком – для того ж їх і ставили – хіба ні? Але ж чомусь наш мер та його команда вважають зовсім по–іншому. До того ж вони несоромляться прибирати до рук плоди чужої праці. Наприклад, міська рада виділяє кошти на благоустрій, ремонт доріг, на лікарню та ін., а керівництво міста показує цю роботу як свою, виступаючи перед токмачанами героями – рятівниками. При цьому мер та його команда навіть ігнорують думку депутатів, щодо багатьох питань, особливо тих, що стосуються фінансів, вирішуючи їх на власний розсуд, буквально ставлячи міську раду перед фактом. Хоча саме депутати і відповідають за розподіл бюджетних коштів.Яскравим прикладом тому є останнє засідання постійної депутатської комісії з питань життєзабезпечення Токмацької міської ради. На ньому розглядались різноманітні питання, та обговорення питання ремонту доріг сміливо може номінуватись на приз «Депутатський подив року». З’ясувалось, що на даний момент в Токмаку відбувається ремонт окремих ділянок доріг тротуарною плиткою, яке проводить ПП Паталаха. Але ж кошти на ці роботи депутатами не виділялись. По суті, ремонтування здійснюється в борг, і керівник управління житлово-комунального господарства І. Нікітенков буквально поставив депутатів перед фактом про це. Коли ж з’ясувалось (депутати, аби прояснити ситуацію, викликали А. Паталаху на комісію), що роботи почалися без узгодження з міською радою, і є лише усні домовленості про оплату з підприємцем, всі були здивовані.

Присутній на засіданні депутати від «Об’єднання Демократичних Сил» заявили, що такі дії працівників міськвиконкому є корупційними і незаконними, адже замовляти ремонт без узгодження з депутатським корпусом неправомірно. «Все це тягне на кримінальне порушення. Ми повинні визначити які саме дороги піддаються найбільшому транспортному навантаженню і в першу чергу ремонтувати саме це дорожне покриття. До того ж чому саме плитка? Можливо більш вигідно ремонтувати дороги саме асфальтом », - зазначили вони. Були озвучені пропозиції про те, якщо роботи розпочали без згоди ради, то міській владі потрібно самостійно зайнятись пошуком коштів на оплату ремонту.

Одразу було запропоновано управлінню комунального господарства зробити обрахунок вартості ремонту та експлуатації доріг як плиткою, так і асфальтом, а вже після отримання кошторисних даних приступати до визначення ділянок ремонту, способу ремонту та фінансування. Крім того, депутати зазначили, що вже почала працювати спеціальна комісія з визначення стану доріг, висновки якої повинні теж повинні враховуватись.

 Здивувало й те що ямковий ремонт в нашому місті виконується тільки однім ПП Паталаха. Чому не домовляються з іншими приватними підприємцями в нашому або в сусідньому містах? Можливо у них будуть більш вигідні умови. Управління комунального господарства ігнорує більш вигідні пропозиції даючи підряди тільки «своїм». При цьому нещадно витрачаються кошти громади!

 


Коментарі  

+9 #3 Анатолий Подоляк 28.03.2017, 05:06
Цитую Лысак Алена:
Очень жаль что ВЫ не дали доложить плиточку на Революционной


Что вы за чушь несете? От куда у Вас такая информация? Нас как громаду на этой плиточке нагрели как могли, а вам жаль...Вы вкурсе, что за те деньги за которые положили плиточку можно было закатать в асфальт всю Революционныю и Шевченко Очень жаль что вас устраивает то что мер города Котелевский увеличивает свое состояние за счет города, а вы его до сих пор поддерживаете.... Еще одна жертва Гебельса .... Перед тем как что-то писать вы сначало головой подумайте....
Цитата
-8 #2 Лысак Алена 27.03.2017, 20:10
Очень жаль что ВЫ всунули свой нос туда куда не нужно, было бы лучше если бы ВАС не было !!!!!!
Цитата
-6 #1 Лысак Алена 27.03.2017, 20:07
Очень жаль что ВЫ не дали доложить плиточку на Революционной
Цитата