Joomla

Підвищення тарифів на послуги централізованого водопостачання з 3 січня 2019 року.

Водоканал тарифы Токмак

В умовах постійного зростання основних складових тарифу, зокрема мінімальної заробітної плати, вартості електричної енергії, паливно-мастильних матеріалів та інших матеріальних ресурсів виникла невідповідність діючих тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення. Це відбилося на господарської діяльності КП «Міськводоканал»ТМР , стані систем централізованого водопостачання та водовідведення, якості надання послуг споживачам, стані галузі в цілому.

Все що стосується воєнного стану у Запорізькій області. Відбувся брифінг керівництва у області.

Воєнний стан

27 листопада, в Запорізькій ОДА відбувся брифінг керівництва Запорізької обласної адміністрації, на якому обговорили питання, які стосуються 24 пунктів воєнного стану.

ОСББ Токмака отримає гроші на утеплення будинків

ОСББ Токмак, утеплення будинків

Наказом глави Запорізької облдержадміністрації визначені переможці конкурсу на отримання мікрогрантів на проведення заходів з енергозбереження будинків об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, розташованих на депресивних територіях Запорізької області.

Токмак став учасником проекту «Енергоефективність в громадах»

Город Токмак – участник проекта «Энергоэффективность в громадах»

В Києві пройшла конференція, присвячена початку нового проекту, що здійснюється за підтримки уряду Німеччини та Німецької суспільства міжнародного співробітництва «Енергоефективність в громадах». В конкурсному відборі взяли участь 96 міст з усієї України, а вибрані були тільки 20. Серед  них є і місто Токмак - єдине з міст Запорізької області.