Joomla

ОСББ Токмака отримає гроші на утеплення будинків

ОСББ Токмак, утеплення будинків

Наказом глави Запорізької облдержадміністрації визначені переможці конкурсу на отримання мікрогрантів на проведення заходів з енергозбереження будинків об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, розташованих на депресивних територіях Запорізької області.

Токмак став учасником проекту «Енергоефективність в громадах»

Город Токмак – участник проекта «Энергоэффективность в громадах»

В Києві пройшла конференція, присвячена початку нового проекту, що здійснюється за підтримки уряду Німеччини та Німецької суспільства міжнародного співробітництва «Енергоефективність в громадах». В конкурсному відборі взяли участь 96 міст з усієї України, а вибрані були тільки 20. Серед  них є і місто Токмак - єдине з міст Запорізької області.

В Україні повертають абонплату на газ: як це буде працювати і скільки будемо платити

Газ абонплата

В Україні вже в цьому місяці можуть ввести абонентську плату на газ. Чинний тариф - 6,8 гривні за кубометр - розділять на дві складові. Окремо доведеться платити за сам газ і ще один тариф введуть на транспортування і розподіл (т.зв. абонплата). В результаті сам газ буде коштувати шість гривень за кубометр, однак, крім цього, кожен місяць незалежно від споживання доведеться платити фіксовану суму - від 20 до понад 100 гривень. Сайт "Сегодня" з'ясував, як нововведення може вплинути на українців.

В Україні зріс видобуток вугілля на 8,7%

Добыча угля

Видобуток кам’яного вугілля в Україні в червні 2017 року в порівнянні з червнем 2016 року зріс на 8,7% і склав 1,9 мільйона тонн.
Про це повідомляє Державна служба статистики.