Joomla

В розділі сайту Надприродне, Ви можете подивитися, відомий американський серіал «Надприродне». Серіал присвячений двом братам, які в юному віці втратили матір. Вихованням братів займався вбитий горем батько Джон Вінчестер, який зробив з них справжніх мисливців за надприродним. Брати Сем і Дін Вінчестери колесячи по Америці на Chevrolet Impala, винищують нечисть, яка трапляється на їхньому шляху.

 

Надприродне 10 сезон 1 серія

Автор: Сергей Владимирович. Posted in Надприродне 10 сезон

Сверхъестественное 10 сезон 1 серия

Надприродне 10 сезон 1 серія. Назва серій - Black. Дін став демоном, і несамовитий з Кроулі, поки Сем намагається з'ясувати, що сталося з його братом. Між тим у Кастіеля зменшується благодать.

Надприродне 10 сезон 2 серія

Автор: Сергей Владимирович. Posted in Надприродне 10 сезон

Сверхъестественное 10 сезон 2 серия

Надприродне 10 сезон 2 серія. Назва серій - Райхенбах (Reichenbach). Дін починає проявляти несподівані спалахи агресії, що викликає занепокоєння у Кроулі, але той, в своє виправдання, каже, що це побічні ефекти. Насправді ж Кроулі розуміє справжню причину даного поведінка - Метка Каїна постійно вимагає підкріплення. В цей же час його брат Сем опиняється в небезпеці, коли один дуже сердитий людина хоче помститися за загибель свого батька, що сталася пару років тому, нібито з вини Діна.

Надприродне 10 сезон 3 серія

Автор: Сергей Владимирович. Posted in Надприродне 10 сезон

Сверхъестественное 10 сезон 3 серия

Надприродне 10 сезон 3 серія. Назва серій - Спаситель душі (Soul Survivor). Сем продовжує шукати способи позбавити брата від мітки Каїна. Кроулі починає розуміти, що «демонічні» витівки Діна доставляють все більше клопоту і тому звертається за допомогою до несподіваного союзнику Кастіелем.

Надприродне 10 сезон 4 серія

Автор: Сергей Владимирович. Posted in Надприродне 10 сезон

Сверхъестественное 10 сезон 4 серия

Надприродне 10 сезон 4 серія. Назва серій - Паперовий місяць (Paper Moon). Серія недавніх нападів перевертня вказує на несподіваного злочинця ─ Кейт, якій Сем і Дін дозволили жити.