Joomla

Фільм Загін самогубців | Отряд самоубийц | Suicide Squad

Автор: Сергей Владимирович. Posted in Кіно

Про що фільм «Загін самогубців»:
Дії захоплюючого фільму відбуваються в сучасному світі, який докотився вже до того, що супергероїв починає катастрофічно не вистачати, щоб впоратися з усіма лиходіями, що вирішили зазіхнути на спокій нашої бідної планети. До того ж американський уряд дуже непокоїть можлива перспектива того, що Супермен, не витримавши вантажу покладеної на нього відповідальності, що піддається останнім часом нещадній критиці і гонінню, направить свою величезну силу проти Америки.


З огляду на таємничу небезпеку Аманда Уоллер, офіцер розвідки США, пропонує втілити в життя дуже ризиковану і авантюрну ідею - зібрати команду швидкого реагування з неймовірно небезпечних негідників, що містяться у в'язницях, щоб відправляти їх на самі нездійсненні завдання, даючи колишнім ув'язненим можливість таким чином спокутувати свою провину.
Отримавши відповідь, Аманда таємно збирає невелику групу запеклих поганців, після чого їм проводять жорсткий інструктаж, і, озброївши за останнім словом техніки, відправляють в саме пекло під пильним наглядом кращих бійців загону спецназу.
Ось тільки чи гарна ця ідея давати зброю небезпечним злочинцям, яким нема чого втрачати, адже вони чітко розуміють, що ситуація гірше нікуди?

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити