Joomla

ПОВОДИР дивитися онлайн

Автор: Сергей Владимирович. Posted in Кіно

Дивитися трейлер:

Сюжет розгортається в далекі 30-і роки на території України. Інженер з Америки Майкл Шемрок, взявши свого сина, приїжджає в місто Харків, щоб, на його думку, допомагати у побудові соціалізму. У певний момент життя в чужій країні він без пам'яті закохується в красиву і талановиту діву сцени Ольгу Левицьку, яка вже давно стала об'єктом бажання і захоплення одного червоного комісара. Під час страшних і трагічних обставин американський інженер гине, залишаючи свого сина таким чином на самоті, адже хлопчика рятує від постійних переслідувань і небезпек людина, очі якого зовсім незрячі. Не маючи ніякої можливості вижити в чужій країні, хлопець стає «очима» для свого сліпого рятівника. Захоплююче і небезпечну подорож цих двох самотностей межують з фактами української історії. Фільм про міцне почутті любові, справжньої вірності, людському цинізмі і підлості і зраді.

Цікаві відомості:

  • На створення фільму пішло 10 років.
   Для зйомок відновили перший трактор Харківського тракторного заводу, випущеного в 1931 році. Він 50 років простояв на постаменті перед підприємством. Потім його здали на металобрухт. Для зйомок трактор полагодили, тепер він їздить. Також відновили паровоз і шлях для нього. Шили спеціальний одяг, зокрема 200 пар чобіт для кобзарів.
   Для зйомок в епізодах Олесь Санін запросив кілька десятків незрячих і кобзарів. Також у фільмі зіграв бандурист Тарас Компаніченко. Харківського поета Михайля Семенка зіграв Сергій Жадан. Він з'являється в кадрі на кілька секунд, читає вірші.
   Для Станіслава Боклана і декількох кобзарів замовили спеціальні лінзи із США. У них актори нічого не бачили.
   Дружину Івана Кочерги зіграла дружина режисера Ірина Саніна. Героїня живе в дерев'яному будинку на острові, куди важко дістатися. Для зйомок будинок побудували на Дніпрі і замовили для неї спеціальний дах. Майстри постелили на будинок старий дах з будинку-музею Шевченка.
   Роль поводиря виконав 10-річний американець Антон Святослав Грін. Олесь Санін вибрав його з 200 претендентів на роль.

 • Додати коментар


  Захисний код
  Оновити