Joomla

Фільм "На межі майбутнього" дивитися в HD якості

Автор: Сергей Владимирович. Posted in Кіно

Фильм Грань будущего

Дивится трейлер до фільму:

Дія гостросюжетного фантастичного бойовика «Грань майбутнього» американського режисера Дага Лаймана, з Томом Крузом і Емілі Блант у головних ролях, розгортається в майбутньому.
Земля піддається вторгненню з боку інопланетної раси, що отримала назву міміки. Володіючи високотехнологічним зброєю, непрохані гості першою справою нападають на найбільші міста, і повністю їх руйнують. Людству відсіється нічого іншого як об'єднати свої сили, щоб спробувати дати відсіч інопланетним загарбникам, але зробити це виявляється далеко не просто.
У бій кидають всі можливі сили, як професійних військових, так і цивільних, які не мають навіть найменшого уявлення про ведення бою. Одним з них став і самий звичайний хлопець на ім'я Білл Кейдж. Він гине в першому ж бою, але перед цим йому все ж вдається знищити одного з прибульців, під час сутички з яким Білл потрапляє в тимчасову петлю. В результаті події він знову і знову переживає останній день свого життя, що, врешті-решт, наближає його до розгадки того, як перемогти інопланетних загарбників ...


Додати коментар


Захисний код
Оновити