Joomla

Фільм "Випускний" HD якість

Автор: Сергей Владимирович. Posted in Кіно

Фильм "Выпускной"

Анонс фільму

Опис: Ось закінчився довгий навчальний рік, значить, пора готується до самого довгоочікуваного події в житті кожного школяра - випускного балу, чим і вирішили зайнятися учні 11 А.
У кожного з випускників свої плани на цей вечір та подання ідеального, а головне незабутнього свята, яке вони чекали одинадцять довгих років.
Один мріє напитися і купує кілька ящиків алкогольної продукції, інший хоче подорослішати і нарешті позбутися своєї невинності, третій починає знімати кліп, який дозволить йому стати відомим і дуже популярним у всьому світі репером. А четвертий мріє в цей день одружитися на своїй коханій дівчині. Загалом, у всіх є своя заповітна мрія, яка повинна здійснитися саме в цей вечір.
Тепер прийшла пора все це втілити в реальність. Ось тільки батьки та вчителі зовсім не поділяють майбутньої радості і думки своїх дітей, тому мають намір строго контролювати їх весь вечір. Але хлопці не збираються змінювати свої плани і вирішують оголосити дорослим війну, яка пройде на території цієї школи і дозволить всім її учасникам зрозуміти один одного.


Додати коментар


Захисний код
Оновити